Advanced Custom Fields - en to he_IL translation catalogue (489 entries)

en: Field Groups
he_IL: קבוצות שדות

en: Field Group
he_IL: קבוצת שדות

en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Add New Field Group
he_IL: הוספת קבוצת שדות חדשה

en: Edit Field Group
he_IL: עריכת קבוצת שדות

en: New Field Group
he_IL: קבוצת שדות חדשה

en: View Field Group
he_IL: הצג את קבוצת השדות

en: Search Field Groups
he_IL: חיפוש קבוצת שדות

en: No Field Groups found
he_IL: אף קבוצת שדות לא נמצאה

en: No Field Groups found in Trash
he_IL: אף קבוצת שדות לא נמצאה בפח

en: Fields
he_IL: שדות

en: Field
he_IL: שדה

en: Add New Field
he_IL: הוספת שדה חדש

en: Edit Field
he_IL: עריכת השדה

en: New Field
he_IL: שדה חדש

en: View Field
he_IL: הצג את השדה

en: Search Fields
he_IL: חיפוש שדות

en: No Fields found
he_IL: לא נמצאו שדות

en: No Fields found in Trash
he_IL: לא נמצאו שדות בפח

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: לא פעיל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: לא פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: Field group updated.
he_IL: קבוצת השדות עודכנה

en: Field group deleted.
he_IL: קבוצת השדות נמחקה.

en: Field group published.
he_IL: קבוצת השדות פורסמה.

en: Field group saved.
he_IL: קבוצת השדות נשמרה.

en: Field group submitted.
he_IL: קבוצת השדות נשלחה.

en: Field group scheduled for.
he_IL: קבוצת השדות מתוכננת ל

en: Field group draft updated.
he_IL: טיוטת קבוצת שדות עודכנה.

en: Location
he_IL: מיקום

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Move to trash. Are you sure?
he_IL: מועבר לפח. האם אתה בטוח?

en: checked
he_IL: מסומן

en: No toggle fields available
he_IL: אין שדות תיבות סימון זמינים

en: Field group title is required
he_IL: כותרת קבוצת שדות - חובה

en: copy
he_IL: העתק

en: or
he_IL: או

en: Parent fields
he_IL: שדות אב

en: Sibling fields
he_IL: שדות אחים

en: Move Custom Field
he_IL: הזזת שדות מיוחדים

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
he_IL: אי אפשר להזיז את השדה עד לשמירת השינויים שנעשו בו

en: Null
he_IL: ריק

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
he_IL: השינויים שעשית יאבדו אם תעבור לדף אחר

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
he_IL: לא ניתן להשתמש במחרוזת "field_" בתחילת שם השדה

en: Field Keys
he_IL: מפתחות שדה

en: Active
he_IL: פעיל

en: Move Complete.
he_IL: ההעברה הושלמה.

en: The %s field can now be found in the %s field group
he_IL: אפשר עכשיו למצוא את שדה %s בתוך קבוצת השדות %s

en: Close Window
he_IL: סגור חלון

en: Please select the destination for this field
he_IL: בבקשה בחר במיקום החדש עבור שדה זה

en: Move Field
he_IL: הזזת שדה

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: פעיל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: Field group duplicated. %s
he_IL: קבוצת השדות שוכפלה. %s

en: %s field group duplicated. | %s field groups duplicated.
he_IL[0]: %s קבוצת השדה שוכפלה.
he_IL[1]: %s קבוצות השדות שוכפלו.

en: Field group synchronised. %s
he_IL: קבוצת השדות סונכרנה. %s

en: %s field group synchronised. | %s field groups synchronised.
he_IL[0]: %s קבוצת השדות סונכרנה.
he_IL[1]: %s קבוצות השדות סונכרנו.

en: Sync available
he_IL: סנכרון זמין

en: Title
he_IL: כותרת

en: Description
he_IL: תיאור

en: Status
he_IL: מצב

note: Description of the plugin/theme
en: Customise WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
he_IL: שדרגו את וורדפרס עם שדות מיוחדים באופן מקצועי, יעל ומהיר.

en: Changelog
he_IL: גרסאות

en: See what's new in <a href="%s">version %s</a>.
he_IL: מה חדש ב<a href="%s">גרסה %s</a>.

en: Resources
he_IL: עזרה

en: Website
he_IL: אתר

en: Documentation
he_IL: הוראות הפעלה

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Pro
he_IL: פרו

en: Thank you for creating with <a href="%s">ACF</a>.
he_IL: תודה שיצרת עם <a href="%s">ACF</a>

en: Duplicate this item
he_IL: שכפל את הפריט הזה

en: Duplicate
he_IL: שיכפול

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Select %s
he_IL: בחירה %s

en: Synchronise field group
he_IL: סנכרון קבוצת שדות

en: Sync
he_IL: סינכרון

en: Apply
he_IL: החל

en: Bulk Actions
he_IL: עריכה קבוצתית

en: Custom Fields
he_IL: שדות מיוחדים

en: Upgrade Database
he_IL: שדרוג מסד נתונים

en: Review sites & upgrade
he_IL: סקירת אתרים ושדרוגים

en: Error validating request
he_IL: שגיאה בבקשת האימות

en: No updates available.
he_IL: אין עזכונים זמינים.

en: Add-ons
he_IL: תוספים

en: <b>Error</b>. Could not load add-ons list
he_IL: ‏<b>שגיאה</b>. טעינת רשימת ההרחבות נכשלה

en: Info
he_IL: מידע

en: What's New
he_IL: מה חדש

en: Tools
he_IL: כלים

en: No field groups selected
he_IL: אף קבוצת שדות לא נבחרה

en: No file selected
he_IL: לא נבחר קובץ

en: Error uploading file. Please try again
he_IL: שגיאה בהעלאת הקובץ. בבקשה נסה שנית

en: Incorrect file type
he_IL: סוג קובץ לא תקין

en: Import file empty
he_IL: קובץ הייבוא ריק

en: Imported 1 field group | Imported %s field groups
he_IL[0]: קבוצת שדות 1 יובאה
he_IL[1]: %s קבוצות שדות יובאו

en: Conditional Logic
he_IL: תנאי לוגי

en: Show this field if
he_IL: הצגת השדה בתנאי ש

en: is equal to
he_IL: שווה ל

en: is not equal to
he_IL: לא שווה ל

en: and
he_IL: וגם

en: Add rule group
he_IL: הוספת קבוצת כללים

en: Drag to reorder
he_IL: גרור ושחרר לסידור מחדש

en: Edit field
he_IL: עריכת שדה

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Duplicate field
he_IL: שכפול שדה

en: Move field to another group
he_IL: העברת שדה לקבוצה אחרת

en: Move
he_IL: שינוי מיקום

en: Delete field
he_IL: מחיקת שדה

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Field Label
he_IL: תווית השדה

en: This is the name which will appear on the EDIT page
he_IL: השם שיופיע בדף העריכה

en: Field Name
he_IL: שם השדה

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
he_IL: מילה אחת, ללא רווחים. אפשר להשתמש במקף תחתי ובמקף אמצעי

en: Field Type
he_IL: סוג שדה

en: Instructions
he_IL: הוראות

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
he_IL: הוראות למחברים. מוצג למעדכני התכנים באתר

en: Required?
he_IL: חובה?

en: Wrapper Attributes
he_IL: מאפייני עוטף

en: width
he_IL: רוחב

en: class
he_IL: מחלקה

en: id
he_IL: מזהה

en: Close Field
he_IL: סגור שדה

en: Order
he_IL: סדר

en: Label
he_IL: תווית

en: Name
he_IL: שם

en: Key
he_IL: מפתח

en: Type
he_IL: סוג

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
he_IL: אין שדות. לחצו על כפתור <strong>+ הוספת שדה</strong> כדי ליצור את השדה הראשון שלכם.

en: + Add Field
he_IL: + הוספת שדה

en: Rules
he_IL: כללים

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
he_IL: יצירת מערכת כללים כדי לקבוע באילו מסכי עריכה יופיעו השדות המיוחדים

en: Style
he_IL: סגנון

en: Standard (WP metabox)
he_IL: רגיל (תיבת תיאור של וורדפרס)

en: Seamless (no metabox)
he_IL: חלק (ללא תיבת תיאור)

en: Position
he_IL: מיקום

en: High (after title)
he_IL: גבוה (אחרי הכותרת)

en: Normal (after content)
he_IL: רגיל (אחרי התוכן)

en: Side
he_IL: צד

en: Label placement
he_IL: מיקום תווית

en: Top aligned
he_IL: מיושר למעלה

en: Left aligned
he_IL: מיושר לשמאל

en: Instruction placement
he_IL: מיקום הוראות

en: Below labels
he_IL: מתחת לתוויות

en: Below fields
he_IL: מתחת לשדות

en: Order No.
he_IL: מיקום (order)

en: Field groups with a lower order will appear first
he_IL: קבוצות שדות עם מיקום נמוך יופיעו ראשונות

en: Shown in field group list
he_IL: מוצג ברשימת קבוצת השדות

en: Hide on screen
he_IL: הסתרה במסך

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
he_IL: <b>בחרו</b> פריטים שיהיו <b>נסתרים</b> במסך העריכה.

en: Permalink
he_IL: קישור

en: Content Editor
he_IL: עורך תוכן

en: Excerpt
he_IL: מובאה

en: Discussion
he_IL: דיון

en: Comments
he_IL: הערות

en: Revisions
he_IL: גרסאות עריכה

en: Slug
he_IL: מזהה הפוסט

en: Author
he_IL: מחבר

en: Format
he_IL: פורמט

en: Page Attributes
he_IL: מאפייני עמוד

en: Featured Image
he_IL: תמונה ראשית

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Send Trackbacks
he_IL: שלח טראקבקים

en: Show this field group if
he_IL: הצגת קבוצת השדות הזו בתנאי ש

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
he_IL: מומלץ בחום לגבות את מאגר הנתונים לפני שממשיכים. האם אתם בטוחים שאתם רוצים להריץ את העדכון כעת?

en: Upgrading data to version %s
he_IL: שדרוג נתונים לגרסה %s

en: Repeater
he_IL: שדה חזרה

en: Flexible Content
he_IL: תוכן גמיש

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Options Page
he_IL: עמוד אפשרויות

en: Database Upgrade Required
he_IL: חובה לשדרג את מסד הנתונים

en: Thank you for updating to %s v%s!
he_IL: תודה שעדכנתם ל-%s גרסה %s!

en: Before you start using the new awesome features, please update your database to the newest version.
he_IL: לפני שאתם מתחילים להשתמש בתכונות המדהימות החדשות, בבקשה עדכנו את מאגר הנתונים שלכם לגרסה העדכנית.

en: Reading upgrade tasks...
he_IL: קורא משימות שדרוג...

en: Download & Install
he_IL: הורדה והתקנה

en: Installed
he_IL: מותקן

en: Welcome to Advanced Custom Fields
he_IL: ברוכים הבאים לשדות מיוחדים מתקדמים

en: Thank you for updating! ACF %s is bigger and better than ever before. We hope you like it.
he_IL: תודה שעידכנתם! ACF %s הוא גדול יותר וטוב יותר מאי פעם. מקווים שתאהבו אותו.

en: A smoother custom field experience
he_IL: חווית שדות מיוחדים חלקה יותר

en: Improved Usability
he_IL: שימושיות משופרת

en: Including the popular Select2 library has improved both usability and speed across a number of field types including post object, page link, taxonomy and select.
he_IL: הוספה של הספרייה הפופולרית Select2 שיפרה גם את השימושיות ואת המהירות בכמה סוגי שדות, כולל: אובייקט פוסט, קישור דף, טקסונומיה ובחירה.

en: Improved Design
he_IL: עיצוב משופר

en: Many fields have undergone a visual refresh to make ACF look better than ever! Noticeable changes are seen on the gallery, relationship and oEmbed (new) fields!
he_IL: הרבה שדות עברו רענון ויזואלי כדי לגרום ל-ACF להיראות טוב מאי פעם! ניתן לראות שינויים בולטים בשדה הגלריה, שדה היחסים, ובשדה ההטמעה (החדש)!

en: Improved Data
he_IL: נתונים משופרים

en: Redesigning the data architecture has allowed sub fields to live independently from their parents. This allows you to drag and drop fields in and out of parent fields!
he_IL: עיצוב מחדש של ארכיטקטורת המידע איפשר לשדות משנה להיות נפרדים מההורים שלהם. דבר זה מאפשר לכם לגרור ולשחרר שדות לתוך ומחוץ לשדות אב.

en: Goodbye Add-ons. Hello PRO
he_IL: להתראות הרחבות. שלום PRO

en: Introducing ACF PRO
he_IL: הכירו את ACF PRO

en: All 4 premium add-ons have been combined into a new <a href="%s">Pro version of ACF</a>. With both personal and developer licenses available, premium functionality is more affordable and accessible than ever before!
he_IL: כל ארבעת הרחבות הפרימיום אוחדו לתוך <a href="%s">גרסת הפרו החדשה של ACF</a>. עם הרשיונות הזמינים לשימוש אישי ולמפתחים, יכולות הפרימיום זולות יותר ונגישות יותר מאי פעם.

en: Powerful Features
he_IL: תכונות עצמתיות

en: ACF PRO contains powerful features such as repeatable data, flexible content layouts, a beautiful gallery field and the ability to create extra admin options pages!
he_IL: ‏ACF PRO כולל תכונות עצמתיות כמו מידע שחוזר על עצמו, פריסות תוכן גמישות, שדה גלריה יפה ואת היכולת ליצור דפי אפשרויות נוספים בממשק הניהול!

en: Read more about <a href="%s">ACF PRO features</a>.
he_IL: קרא עוד על <a href="%s">הפיצ׳רים של ACF PRO</a>

en: Easy Upgrading
he_IL: שדרוג קל

en: To help make upgrading easy, <a href="%s">login to your store account</a> and claim a free copy of ACF PRO!
he_IL: כדי להקל על השידרוג, <a href="%s">התחברו לחשבון שלכם</a> וקבלו חינם עותק של ACF PRO!

en: We also wrote an <a href="%s">upgrade guide</a> to answer any questions, but if you do have one, please contact our support team via the <a href="%s">help desk</a>
he_IL: כתבנו גם <a href="%s">מדריך שידרוג</a> כדי לענות על כל השאלות, אך אם עדיין יש לכם שאלה, בבקשה צרו קשר עם צוות התמיכה שלנו דרך <a href="%s">מוקד התמיכה</a>

en: Under the Hood
he_IL: מתחת למכסה המנוע

en: Smarter field settings
he_IL: הגדרות חכמות יותר לשדות

en: ACF now saves its field settings as individual post objects
he_IL: ‏ACF עכשיו שומר את הגדרות השדות שלו כאובייקטי פוסט בודדים

en: More AJAX
he_IL: עוד AJAX

en: More fields use AJAX powered search to speed up page loading
he_IL: יותר שדות משתמשים בחיפוש מבוסס AJAX כדי לשפר את מהירות טעינת הדף

en: Local JSON
he_IL: ‏JSON מקומי

en: New auto export to JSON feature improves speed
he_IL: תכונת ייצוא אוטומטי חדש ל-JSON משפר את המהירות

en: Better version control
he_IL: בקרת גרסאות טובה יותר

en: New auto export to JSON feature allows field settings to be version controlled
he_IL: תכונת חדש לייצוא אוטומטי ל-JSON מאפשר להגדרות השדות להיות מבוקרי גרסה

en: Swapped XML for JSON
he_IL: ‏JSON במקום XML

en: Import / Export now uses JSON in favour of XML
he_IL: ייבוא / ייצוא משתמש עכשיו ב-JSON במקום ב-XML

en: New Forms
he_IL: טפסים חדשים

en: Fields can now be mapped to comments, widgets and all user forms!
he_IL: ניתן כעת למפות שדות לתגובות, ווידג׳טים וכל טפסי המשתמש!

en: A new field for embedding content has been added
he_IL: נוסף שדה חדש להטמעת תוכן

en: New Gallery
he_IL: גלריה חדשה

en: The gallery field has undergone a much needed facelift
he_IL: שדה הגלריה עבר מתיחת פנים חיונית ביותר

en: New Settings
he_IL: הגדרות חדשות

en: Field group settings have been added for label placement and instruction placement
he_IL: הגדרות קבוצות שדות נוספה למיקום התוויות ולמיקום ההוראות

en: Better Front End Forms
he_IL: טפסי צד קדמי משופרים

en: acf_form() can now create a new post on submission
he_IL: ‏acf_form() יכול עכשיו ליצור פוסט חדש בעת השליחה

en: Better Validation
he_IL: אימות נתונים משופר

en: Form validation is now done via PHP + AJAX in favour of only JS
he_IL: אימות טפסים נעשה עכשיו עם PHP ו-AJAX במקום להשתמש רק ב-JS

en: Relationship Field
he_IL: שדה יחסים

en: New Relationship field setting for 'Filters' (Search, Post Type, Taxonomy)
he_IL: הגדרת שדה יחסים חדשה בשביל ׳סינונים׳ (חיפוש, סוג פוסט, טקסונומיה)

en: Moving Fields
he_IL: שינוי מיקום שדות

en: New field group functionality allows you to move a field between groups & parents
he_IL: פונקציונליות קבוצות שדות חדשה מאפשרת לכם להעביר שדה בין קבוצות והורים

en: Page Link
he_IL: קישור לעמוד

en: New archives group in page_link field selection
he_IL: קבוצת ארכיון חדשה בשדה הבחירה של page_link

en: Better Options Pages
he_IL: דף אפשרויות משופר

en: New functions for options page allow creation of both parent and child menu pages
he_IL: פונקציות חדשות לדף האפשרויות נותנות לכם ליצור דפי תפריט ראשיים ומשניים

en: We think you'll love the changes in %s.
he_IL: אנחנו חושבים שתאהבו את השינויים ב%s.

en: Export Field Groups to PHP
he_IL: יצוא קבוצות שדות לphp

en: The following code can be used to register a local version of the selected field group(s). A local field group can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file.
he_IL: ניתן להשתמש בקוד הבא כדי לרשום גרסה מקומית של קבוצות השדה הנבחרות. קבוצת שדות מקומית יכולה להביא לתועלות רבות כמו זמני טעינה מהירים יותר, בקרת גרסאות ושדות/הגדרות דינמיות. פשוט העתיקו והדביקו את הקוד הבא לקובץ functions‪.‬php שבערכת העיצוב שלכם או הוסיפו אותו דרך קובץ חיצוני.

en: Select Field Groups
he_IL: בחירת קבוצת שדות

en: Export Field Groups
he_IL: יצוא קבוצות שדות

en: Select the field groups you would like to export and then select your export method. Use the download button to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Use the generate button to export to PHP code which you can place in your theme.
he_IL: בחרו בקבוצות השדות שברצונכם לייצא ואז בחרו במתודת הייצוא. השתמש בכפתור ההורדה כדי לייצא קובץ json אותו תוכלו לייבא להתקנת ACF אחרת. השתמשו בכפתור היצירה כדי לייצא קוד php אותו תוכלו להכניס לתוך ערכת העיצוב שלכם.

en: Download export file
he_IL: הורדת קובץ ייצוא

en: Generate export code
he_IL: יצירת קוד ייצוא

en: Import Field Groups
he_IL: ייבוא קבוצות שדות

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the field groups.
he_IL: בחרו בקובץ השדות המיוחדים מסוג JSON שברצונכם לייבא. כשתלחצו על כפתור הייבוא שמתחת, ACF ייבא את קבוצות השדות.

en: Select File
he_IL: בחר קובץ

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Large
he_IL: גדול

en: Full Size
he_IL: גודל מלא

en: (no title)
he_IL: (אין כותרת)

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Content
he_IL: תוכן

en: Choice
he_IL: בחירה

en: Relational
he_IL: יחסי

en: Layout
he_IL: פריסת תוכן

en: Field type does not exist
he_IL: סוג השדה לא נמצא

en: Choices
he_IL: בחירות

en: Enter each choice on a new line.
he_IL: יש להקליד כל בחירה בשורה חדשה.

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
he_IL: לשליטה רבה יותר, אפשר לציין את הערך ואת התווית כך:

en: red : Red
he_IL: red : אדום

en: Allow Null?
he_IL: לאפשר שדה ריק?

en: Default Value
he_IL: ערך ברירת המחדל

en: Appears when creating a new post
he_IL: מופיע כאשר יוצרים פוסט חדש

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Return Value
he_IL: ערך חוזר

en: Specify the returned value on front end
he_IL: הגדרת הערך המוחזר בצד הקדמי

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Toggle All
he_IL: החלפת מצב הבחירה של כל הקבוצות

en: Enter each default value on a new line
he_IL: יש להקליד כל ערך ברירת מחדל בשורה חדשה

en: Color Picker
he_IL: דוגם צבע

en: Clear
he_IL: נקה

en: Default
he_IL: ברירת המחדל

en: Select Color
he_IL: בחירת צבע

en: Date Picker
he_IL: בחירת תאריך

en: Display Format
he_IL: פורמט תצוגה

en: The format displayed when editing a post
he_IL: הפורמט המוצג בעריכתםה פוסט

en: Return Format
he_IL: פורמט חוזר

en: The format returned via template functions
he_IL: הפורמט המוחזר דרך פונקציות התבנית

en: Week Starts On
he_IL: השבוע מתחיל ביום

en: Email
he_IL: אימייל

en: Placeholder Text
he_IL: מציין טקסט

en: Appears within the input
he_IL: מופיע בתוך השדה

en: Prepend
he_IL: לפני

en: Appears before the input
he_IL: מופיע לפני השדה

en: Append
he_IL: אחרי

en: Appears after the input
he_IL: מופיע לאחר השדה

en: File
he_IL: קובץ

en: Edit File
he_IL: עריכת קובץ

en: Update File
he_IL: עדכן קובץ

en: Uploaded to this post
he_IL: משוייך לפוסט

en: Remove
he_IL: הסר

en: Add File
he_IL: הוספת קובץ

en: File Array
he_IL: מערך קבצים

en: File URL
he_IL: כתובת אינטרנט של הקובץ

en: File ID
he_IL: מזהה הקובץ

en: Library
he_IL: ספריה

en: Limit the media library choice
he_IL: הגבלת אפשרויות ספריית המדיה

en: All
he_IL: הכל

en: Uploaded to post
he_IL: הועלה לפוסט

en: Google Map
he_IL: מפת גוגל

en: Locating
he_IL: מאתר

en: Sorry, this browser does not support geolocation
he_IL: מצטערים, דפדפן זה אינו תומך בזיהוי מיקום גיאוגרפי

en: Clear location
he_IL: ניקוי מיקום

en: Find current location
he_IL: מציאת המיקום הנוכחי

en: Search for address...
he_IL: חיפוש כתובת...

en: Center
he_IL: מרכוז

en: Center the initial map
he_IL: מירכוז המפה הראשונית

en: Zoom
he_IL: זום

en: Set the initial zoom level
he_IL: הגדרת רמת הזום הראשונית

en: Height
he_IL: גובה

en: Customise the map height
he_IL: התאמת גובה המפה

en: Sub Fields
he_IL: שדות משנה

en: Block
he_IL: בלוק

en: Table
he_IL: טבלה

en: Row
he_IL: שורה

en: Image
he_IL: תמונה

en: Select Image
he_IL: בחירת תמונה

en: Edit Image
he_IL: עריכת תמונה

en: Update Image
he_IL: עדכון תמונה

en: All images
he_IL: כל פריטי המדיה

en: No image selected
he_IL: לא נבחרה תמונה

en: Add Image
he_IL: הוספת תמונה

en: Image Array
he_IL: מערך תמונות

en: Image URL
he_IL: כתובת אינטרנט של התמונה

en: Image ID
he_IL: מזהה ייחודי של תמונה

en: Preview Size
he_IL: גודל תצוגה

en: Shown when entering data
he_IL: מוצג בעת הזנת נתונים

en: Message
he_IL: הודעה

en: New Lines
he_IL: שורות חדשות

en: Controls how new lines are rendered
he_IL: שליטה על אופן ההצגה של שורות חדשות

en: Automatically add paragraphs
he_IL: הוספה אוטומטית של פסקאות

en: Automatically add &lt;br&gt;
he_IL: הוספה אוטומטית של &lt;br&gt;

en: No Formatting
he_IL: ללא עיצוב

en: Number
he_IL: מספר

en: Minimum Value
he_IL: ערך מינימום

en: Maximum Value
he_IL: ערך מקסימום

en: Step Size
he_IL: גודל הצעד

en: Value must be a number
he_IL: הערך חייב להיות מספר

en: Value must be equal to or higher than %d
he_IL: הערך חייב להיות שווה או גדול יותר מ-%d

en: Value must be equal to or lower than %d
he_IL: הערך חייב להיות שווה או קטן יותר מ-%d

en: oEmbed
he_IL: ‏שדה הטמעה

en: Enter URL
he_IL: הקלד כתובת URL

en: Error.
he_IL: שגיאה.

en: No embed found for the given URL.
he_IL: לא נמצא קוד הטמעה לכתובת ה-URL הנתונה.

en: Embed Size
he_IL: גודל ההטמעה

en: Archives
he_IL: ארכיונים

en: Filter by Post Type
he_IL: סינון על פי סוג פוסט

en: All post types
he_IL: כל סוגי הפוסטים

en: Filter by Taxonomy
he_IL: סינון לפי טקסונומיה

en: Select multiple values?
he_IL: בחירת ערכים מרובים?

en: Password
he_IL: ססמה

en: Post Object
he_IL: אובייקט פוסט

en: Post ID
he_IL: מזהה ייחודי לפוסט

en: Radio Button
he_IL: כפתור רדיו

en: Other
he_IL: אחר

en: Add 'other' choice to allow for custom values
he_IL: הוספת האפשרות 'אחר' כדי לאפשר ערכים מותאמים אישית

en: Save Other
he_IL: שמירת אחר

en: Save 'other' values to the field's choices
he_IL: שמירת ערכי 'אחר' לאפשרויות השדה

en: Relationship
he_IL: יחסים

en: Maximum values reached ( {max} values )
he_IL: הגעתם לערך המקסימלי האפשרי ( ערכי {max} )

en: Loading
he_IL: טוען

en: No matches found
he_IL: לא נמצאו התאמות

en: Select post type
he_IL: בחירת סוג פוסט

en: Select taxonomy
he_IL: בחירת טקסונומיה

en: Search...
he_IL: חיפוש...

en: Filters
he_IL: מסננים (Filters)

en: Post Type
he_IL: סוג פוסט

en: Taxonomy
he_IL: טקסונמיה

en: Elements
he_IL: אלמנטים

en: Selected elements will be displayed in each result
he_IL: האלמנטים הנבחרים יוצגו בכל תוצאה

en: Maximum posts
he_IL: מספר פוסטים מרבי

en: Stylised UI
he_IL: ממשק משתמש מסוגנן

en: Use AJAX to lazy load choices?
he_IL: להשתמש ב-AJAX כדי לטעון את האפשרויות לאחר שהדף עולה

en: Tab
he_IL: לשונית

en: The tab field will display incorrectly when added to a Table style repeater field or flexible content field layout
he_IL: שדה הלשונית יוצג באופן שגוי כשמוסיפים אותו לשדה חזרה שמוצג כטבלה או לשדה פריסת תוכן גמישה

en: Use "Tab Fields" to better organize your edit screen by grouping fields together.
he_IL: השתמשו בלשוניות כדי לארגן את ממשק העריכה טוב יותר באמצעות קיבוץ השדות יחד.

en: All fields following this "tab field" (or until another "tab field" is defined) will be grouped together using this field's label as the tab heading.
he_IL: כל השדות שאחרי "שדה הלשונית" הזה (או עד להגדרת שדה לשונית נוסף) יהיו מקובצים יחד, כשהתווית של שדה זה תופיע ככותרת הלשונית.

en: Placement
he_IL: מיקום

en: None
he_IL: ללא

en: Multiple Values
he_IL: ערכים מרובים

en: Multi Select
he_IL: בחירה מרובה

en: Single Value
he_IL: ערך יחיד

en: Radio Buttons
he_IL: כפתורי רדיו

en: Term Object
he_IL: אוביקט ביטוי

en: Term ID
he_IL: מזהה הביטוי

en: Text
he_IL: טקסט

en: Character Limit
he_IL: הגבלת מספר תווים

en: Leave blank for no limit
he_IL: השאירו את השדה ריק אם אין מגבלת תווים

en: Text Area
he_IL: אזור טקסט

en: Rows
he_IL: שורות

en: Sets the textarea height
he_IL: קובע את גובה אזור הטקסט

en: True / False
he_IL: אמת / שקר

en: Yes
he_IL: כן

en: No
he_IL: לא

en: Url
he_IL: כתובת ‏Url

en: Value must be a valid URL
he_IL: הערך חייב להיות כתובת URL תקנית

en: User
he_IL: משתמש

en: Filter by role
he_IL: סינון על פי תפקיד

en: All user roles
he_IL: כל תפקידי המשתמשים

en: Wysiwyg Editor
he_IL: עורך ויזואלי

en: Visual
he_IL: ויזואלי

en: Tabs
he_IL: לשוניות

en: Visual & Text
he_IL: עורך ויזואלי ועורך טקסט

en: Visual Only
he_IL: עורך ויזואלי בלבד

en: Text Only
he_IL: טקסט בלבד

en: Toolbar
he_IL: סרגל כלים

en: Show Media Upload Buttons?
he_IL: להציג כפתורי העלאת מדיה?

en: Update
he_IL: עדכון

en: Post updated
he_IL: הפוסט עודכן

en: Expand Details
he_IL: פרטים נוספים

en: Collapse Details
he_IL: להסתיר פרטים

en: Validation successful
he_IL: האימות עבר בהצלחה

en: Validation failed
he_IL: האימות נכשל

en: Post
he_IL: פוסט

en: Page
he_IL: עמוד

en: Forms
he_IL: שדות

en: Attachment
he_IL: קובץ מצורף

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Super Admin
he_IL: מנהל על

en: Page Parent
he_IL: עמוד אב

en: Page Template
he_IL: תבנית עמוד

en: Default Template
he_IL: תבנית ברירת המחדל

en: Page Type
he_IL: סוג עמוד

en: Front Page
he_IL: עמוד ראשי

en: Posts Page
he_IL: עמוד פוסטים

en: Parent Page (has children)
he_IL: עמוד אב (יש לו עמודים ילדים)

en: Child Page (has parent)
he_IL: עמוד בן (יש לו עמוד אב)

en: Post Category
he_IL: קטגורית פוסטים

en: Post Format
he_IL: פורמט פוסט

en: Post Status
he_IL: סטטוס פוסט

en: Post Taxonomy
he_IL: טקסונומית פוסט

en: Taxonomy Term
he_IL: מונח טקסונומיה

en: User Form
he_IL: טופס משתמש

en: Add / Edit
he_IL: הוספה / עריכה

en: Register
he_IL: הרשמה

en: User Role
he_IL: תפקיד משתמש

en: Widget
he_IL: ווידג׳ט

en: %s value is required
he_IL: ערך %s נדרש

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Advanced Custom Fields PRO
he_IL: שדות מיוחדים מתקדמים פרו

en: Publish
he_IL: פורסם

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
he_IL: אף קבוצת שדות לא נמצאה בפח. <a href="%s">יצירת קבוצת שדות מיוחדים</a>

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
he_IL: ‏<b>שגיאה</b>. החיבור לשרת העדכון נכשל

en: Updates
he_IL: עדכונים

en: Deactivate License
he_IL: ביטול הפעלת רשיון

en: Activate License
he_IL: הפעל את הרשיון

en: License Key
he_IL: מפתח רשיון

en: Update Information
he_IL: מידע על העדכון

en: Current Version
he_IL: גרסה נוכחית

en: Latest Version
he_IL: גרסה אחרונה

en: Update Available
he_IL: יש עדכון זמין

en: Update Plugin
he_IL: עדכון התוסף

en: Please enter your license key above to unlock updates
he_IL: הקלד בבקשה את מפתח הרשיון שלך לעיל כדי לשחרר את נעילת העדכונים

en: Check Again
he_IL: בדיקה חוזרת

en: Upgrade Notice
he_IL: הודעת שדרוג

en: Display
he_IL: תצוגה

en: Add Row
he_IL: הוספת שורה חדשה

en: layout
he_IL: פריסה

en: layouts
he_IL: פריסות

en: remove {layout}?
he_IL: מחיקת {פריסה}?

en: This field requires at least {min} {identifier}
he_IL: לשדה זה דרושים לפחות {min} {identifier}

en: This field has a limit of {max} {identifier}
he_IL: לשדה זה יש מגבלה של  {max} {identifier}

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
he_IL: שדה זה דורש לפחות {min} {label} {identifier}

en: Maximum {label} limit reached ({max} {identifier})
he_IL: הגעתם לערך המקסימלי של {label} האפשרי ({max} {identifier})

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
he_IL: ‏{available} {label} {identifier} זמינים (מקסימום {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
he_IL: ‏{required} {label} {identifier} נדרש (מינימום {min})

en: Flexible Content requires at least 1 layout
he_IL: דרושה לפחות פריסה אחת לתוכן הגמיש

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
he_IL: לחצו על כפתור "%s" שלמטה כדי להתחיל ביצירת הפריסה

en: Add layout
he_IL: הוספת פריסה

en: Remove layout
he_IL: הסרת פריסה

en: Reorder Layout
he_IL: שינוי סדר פריסה

en: Reorder
he_IL: סידור מחדש

en: Delete Layout
he_IL: מחיקת פריסת תוכן

en: Duplicate Layout
he_IL: שכפול פריסת תוכן

en: Add New Layout
he_IL: הוספת פריסת תוכן חדשה

en: Min
he_IL: מינימום

en: Max
he_IL: מקסימום

en: Button Label
he_IL: תווית כפתור

en: Minimum Layouts
he_IL: מינימום פריסות

en: Maximum Layouts
he_IL: מקסימום פריסות

en: Add Image to Gallery
he_IL: הוספת תמונה לגלריה

en: Maximum selection reached
he_IL: הגעתם למקסימום בחירה

en: Length
he_IL: אורך

en: Add to gallery
he_IL: הוספה לגלריה

en: Bulk actions
he_IL: עריכה קבוצתית

en: Sort by date uploaded
he_IL: מיון לפי תאריך העלאה

en: Sort by date modified
he_IL: מיון לפי תאריך שינוי

en: Sort by title
he_IL: מיון לפי כותרת

en: Reverse current order
he_IL: הפוך סדר נוכחי

en: Close
he_IL: סגור

en: Minimum Selection
he_IL: מינימום בחירה

en: Maximum Selection
he_IL: מקסימום בחירה

en: Minimum rows reached ({min} rows)
he_IL: הגעתם למינימום שורות האפשרי ({min} שורות)

en: Maximum rows reached ({max} rows)
he_IL: הגעתם למקסימום שורות האפשרי ({max} שורות)

en: Add row
he_IL: הוספת שורה

en: Remove row
he_IL: הסרת שורה

en: Minimum Rows
he_IL: מינימום שורות

en: Maximum Rows
he_IL: מקסימום שורות

en: No options pages exist
he_IL: לא קיים דף אפשרויות

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Options Updated
he_IL: האפשרויות עודכנו
