TGM Plugin Activation v2.6.1 - en to cs_CZ translation catalogue (82 entries)

en: Install Required Plugins
cs_CZ: Instalovat vyžadované pluginy

en: Install Plugins
cs_CZ: Instalovat pluginy

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
cs_CZ: Instaluji plugin: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
cs_CZ: Aktualizace pluginu:%s

en: Something went wrong with the plugin API.
cs_CZ: Došlo k potížím s API pluginu.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
cs_CZ[0]: Tato šablona vyžaduje následující plugin: %1$s.
cs_CZ[1]: Tato šablona vyžaduje následující pluginy: %1$s.
cs_CZ[2]: Tato šablona vyžaduje následující pluginy: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
cs_CZ[0]: Tato šablona doporučuje následující plugin:%1$s.
cs_CZ[1]: Tato šablona doporučuje následující pluginy:%1$s.
cs_CZ[2]: Tato šablona doporučuje následující pluginy:%1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
cs_CZ[0]: Následující plugin potřebuje aktualizovat na poslední verzi pro zajištění maximální kompatibility s šablonou: %1$s.
cs_CZ[1]: Následující pluginy potřebují aktualizovat na poslední verzi pro zajištění maximální kompatibility s šablonou: %1$s.
cs_CZ[2]: Následující pluginy potřebují aktualizovat na poslední verzi pro zajištění maximální kompatibility s šablonou: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
cs_CZ[0]: Aktualizace k dispozici pro: %1$s.
cs_CZ[1]: Aktualizace k dispozici pro: %1$s.
cs_CZ[2]: Aktualizace k dispozici pro: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
cs_CZ[0]: Následující požadovaný plugin je v současné době deaktivovaný:%1$s.
cs_CZ[1]: Následující požadované pluginy jsou v současné době deaktivovany:%1$s.
cs_CZ[2]: Následující požadované pluginy jsou v současné době deaktivovany:%1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
cs_CZ[0]: Následující doporučený plugin je v současné době deaktivovaný:%1$s.
cs_CZ[1]: Následující doporučené pluginy jsou v současné době deaktivovany:%1$s.
cs_CZ[2]: Následující doporučené pluginy jsou v současné době deaktivovany:%1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
cs_CZ[0]: Začít instalaci pluginu
cs_CZ[1]: Začít instalaci pluginů
cs_CZ[2]: Začít instalaci pluginů

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
cs_CZ[0]: Začít aktualizaci pluginu
cs_CZ[1]: Začít aktualizaci pluginů
cs_CZ[2]: Začít aktualizaci pluginů

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
cs_CZ[0]: Začít aktivaci pluginu
cs_CZ[1]: Začít aktivaci pluginů
cs_CZ[2]: Začít aktivaci pluginů

en: Return to Required Plugins Installer
cs_CZ: Návrat do instalátoru požadovaných pluginů

en: Return to the Dashboard
cs_CZ: Návrat na nástěnku

en: Plugin activated successfully.
cs_CZ: Plugin byl úspěšně aktivován.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
cs_CZ[0]: Následující plugin byl úspěšně aktivován:
cs_CZ[1]: Následující pluginy byly úspěšně aktivovány:
cs_CZ[2]: Následující pluginy byly úspěšně aktivovány:

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
cs_CZ: Nic se nestalo. Plugin %1$s již byl aktivní.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
cs_CZ: Plugin není aktivován. Pro tuto šablonu je zapotřebí vyšší verze pluginu %s. Aktualizujte, prosím, tento plugin.

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
cs_CZ: Všechny pluginy byly úspěšně nainstalovány a aktivovány. %1$s

en: Dismiss this notice
cs_CZ: Skrýt toto oznámení

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
cs_CZ: Existuje jeden nebo více požadovaných nebo dorporučených pluginů k instalaci, aktualizaci nebo aktivaci.

en: Please contact the administrator of this site for help.
cs_CZ: Pro pomoc kontaktujte, prosím, administrátora tohoto webu.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
cs_CZ: Tento plugin je třeba aktualizovat, aby byl kompatibilní s vaší šablonou.

en: Update Required
cs_CZ: Je vyžadována aktualizace

en: Set the parent_slug config variable instead.
cs_CZ: Doporučujeme nastavit konfigurační proměnnou parent_slug.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
cs_CZ: Vzdálený komprimovaný plugin neobsahuje složku s vyžadovaným slugem a přejmenování nefunguje.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
cs_CZ: Prosím obraťte se na poskytovatele pluginu a požádejte ho, aby plugin zabalil dle směrnic WordPressu.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
cs_CZ: Vzdálený balíček pluginu obsahuje více než jeden soubor, ale soubory nejsou zabaleny ve složce.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
cs_CZ: a

en: Required
cs_CZ: Požadovaný

en: Recommended
cs_CZ: Doporučený

en: WordPress Repository
cs_CZ: Úložiště WordPressu

en: External Source
cs_CZ: Externí zdroj

en: Pre-Packaged
cs_CZ: Součást šablony

en: Not Installed
cs_CZ: Není nainstalováno

en: Installed But Not Activated
cs_CZ: Nainstalováno, ale neaktivováno

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Required Update not Available
cs_CZ: Vyžadovaná aktualizace není dostupná

en: Requires Update
cs_CZ: Vyžaduje aktualizaci

en: Update recommended
cs_CZ: Doporučujeme aktualizovat

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Všechen <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Všechny <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Všech <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Instalovat <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Instalovat <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Instalovat <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: K dispozici je <span class="count">(%s)</span> aktualizace
cs_CZ[1]: K dispozici jsou <span class="count">(%s)</span> aktualizace
cs_CZ[2]: K dispozici jsou <span class="count">(%s)</span> aktualizací

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[0]: Aktivovat  <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[1]: Aktivovat  <span class="count">(%s)</span>
cs_CZ[2]: Aktivovat  <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
cs_CZ: neznámá

en: Installed version:
cs_CZ: Nainstalovaná verze:

en: Minimum required version:
cs_CZ: Minimální požadovaná verze:

en: Available version:
cs_CZ: Dostupná verze:

en: No plugins to install, update or activate.
cs_CZ: Žádné pluginy k instalaci, aktualizaci nebo aktivaci.

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Status
cs_CZ: Stav

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
cs_CZ: Nainstalovat %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
cs_CZ: Aktualizovat %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
cs_CZ: Aktivovat %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
cs_CZ: Aktualizovat zprávu od autora pluginu:

en: Install
cs_CZ: Instalovat

en: Update
cs_CZ: Aktualizace

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
cs_CZ: Žádné pluginy nebyly vybrány k instalaci. Akce nebyla provedena.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
cs_CZ: Žádné pluginy nebyly vybrány k aktualizaci. Akce nebyla provedena.

en: No plugins are available to be installed at this time.
cs_CZ: V tuto chvíli nejsou k dipozici žádné pluginy k instalaci.

en: No plugins are available to be updated at this time.
cs_CZ: V tuto chvíli nejsou k dipozici žádné pluginy k aktualizaci.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
cs_CZ: Žádné pluginy nebyly vybrány k aktivaci. Akce nebyla provedena.

en: No plugins are available to be activated at this time.
cs_CZ: V tuto chvíli nejsou k dipozici žádné pluginy k aktivaci.

en: Plugin activation failed.
cs_CZ: Aktivace pluginu selhala.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
cs_CZ: Probíhá aktualizace pluginu %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
cs_CZ: Při instalaci došlo k chybě %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
cs_CZ: Instalace %1$s se nezdařila.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
cs_CZ: Proces instalace a aktivace byl zahájen. Na některých serverech může tato operace trvat delší dobu, proto vás prosíme o trpělivost.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
cs_CZ: %1$s byl úspěšně nainstalován a aktivován.

en: Show Details
cs_CZ: Zobrazit podrobnosti

en: Hide Details
cs_CZ: Skrýt podrobnosti

en: All installations and activations have been completed.
cs_CZ: Všechny instalace a aktivace byly úspěšně dokončeny.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
cs_CZ: Probíhá instalace a aktivace pluginu %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
cs_CZ: Proces instalace byl zahájen. Na některých serverech může tato operace trvat delší dobu, proto vás prosíme o trpělivost.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
cs_CZ: %1$s úspěšně nainstalován.

en: All installations have been completed.
cs_CZ: Veškeré instalace byly dokončeny.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
cs_CZ: Probíhá instalace pluginu %1$s (%2$d/%3$d)
