TGM Plugin Activation v2.6.1 - en to hr_HR translation catalogue (82 entries)

en: Install Required Plugins
hr_HR: Instalirajte potrebne dodatke

en: Install Plugins
hr_HR: Instalirajte dodatke

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
hr_HR: Instaliranje dodatka: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
hr_HR: Ažuriranje dodatka: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
hr_HR: Nešto je pošlo po zlu sa API-jem dodatka

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
hr_HR[0]: Ova tema traži sljedeći dodatak: %1$s.
hr_HR[1]: Ova tema traži sljedeće dodatke: %1$s.
hr_HR[2]: Ova tema traži sljedeće dodatke: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
hr_HR[0]: Ova tema preporuča sljedeći dodatak: %1$s.
hr_HR[1]: Ova tema preporuča sljedeće dodatke: %1$s.
hr_HR[2]: Ova tema preporuča sljedeće dodatke: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
hr_HR[0]: Sljedeći dodatak mora biti ažuriran na posljednju verziju da bi se postigla maksimalna kompatibilnost sa ovom temom: %1$s.
hr_HR[1]: Sljedeći dodaci moraju biti ažurirani na posljednju verziju da bi se postigla maksimalna kompatibilnost sa ovom temom: %1$s.
hr_HR[2]: Sljedeći dodaci moraju biti ažurirani na posljednju verziju da bi se postigla maksimalna kompatibilnost sa ovom temom: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
hr_HR[0]: Postoji nadogradnja za: %1$s.
hr_HR[1]: Postoje nadogradnje za sljedeće dodatke: %1$s.
hr_HR[2]: Postoje nadogradnje za sljedeće dodatke: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
hr_HR[0]: Sljedeći obavezan dodatak je trenutačno neaktivan: %1$s.
hr_HR[1]: Sljedeći obavezni dodaci su trenutačno neaktivni: %1$s.
hr_HR[2]: Sljedeći obavezni dodaci su trenutačno neaktivni: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
hr_HR[0]: Sljedeći preporučeni dodatak je trenutno neaktivan: %1$s.
hr_HR[1]: Sljedeći preporučeni dodaci su trenutno neaktivni: %1$s.
hr_HR[2]: Sljedeći preporučeni dodaci su trenutno neaktivni: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
hr_HR[0]: Započnite instalaciju dodatka
hr_HR[1]: Započnite instalaciju dodataka
hr_HR[2]: Započnite instalaciju dodataka

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
hr_HR[0]: Započnite nadogradnju dodatka
hr_HR[1]: Započnite nadogradnju dodataka
hr_HR[2]: Započnite nadogradnju dodataka

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
hr_HR[0]: Započnite aktivaciju dodatka
hr_HR[1]: Započnite aktivaciju dodataka
hr_HR[2]: Započnite aktivaciju dodataka

en: Return to Required Plugins Installer
hr_HR: Vratite se na instalacijski prozor potrebnih dodataka

en: Return to the Dashboard
hr_HR: Vratite se na Nadzornu ploču

en: Plugin activated successfully.
hr_HR: Dodatak je uspješno aktiviran.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
hr_HR[0]: Sljedeći dodatak je uspješno aktiviran:
hr_HR[1]: Sljedeći dodaci su uspješno aktivirani:
hr_HR[2]: Sljedeći dodaci su uspješno aktivirani:

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
hr_HR: Nije poduzeta akcija. Dodatak %1$s je već aktiviran.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
hr_HR: Dodatak nije aktiviran. Viša verzija %s je potrebna za ovu temu. Molimo vas nadogradite dodatak.

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
hr_HR: Svi dodaci su instalirani i aktivirani uspješno. %1$s

en: Dismiss this notice
hr_HR: Zanemarite ovu obavijest

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
hr_HR: Postoji jedan ili više dodataka ili preporučenih dodataka za instalaciju, nadogradnju ili aktiviranje.

en: Please contact the administrator of this site for help.
hr_HR: Molimo vas kontaktirajte administratora stranice za pomoć.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
hr_HR: Ovaj dodatak treba biti nadograđen da bi bio kompatibilan sa vašom temom.

en: Update Required
hr_HR: Nadogradnja je potrebna

en: Set the parent_slug config variable instead.
hr_HR: Postavite parent_slug konfiguracijsku varijablu umijesto

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
hr_HR: Daljinski paket dodataka ne sadrži mapu sa traženim slug-om. Preimenovanje nije uspjelo.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
hr_HR: Molimo vas kontaktirajte autora dodatka i tražite ih da zapakiraju dodatak prema WordPressovim pravilima

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
hr_HR: Daljinski paket dodataka sadrži više od jedne datoteke, ali one nisu zapakirane unutar mape.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
hr_HR: i

en: Required
hr_HR: Potreban

en: Recommended
hr_HR: Preporučen

en: WordPress Repository
hr_HR: WordPressov repozitorij

en: External Source
hr_HR: Vanjski izvor

en: Pre-Packaged
hr_HR: Unaprijed zapakiran

en: Not Installed
hr_HR: Nije instaliran

en: Installed But Not Activated
hr_HR: Instaliran, ali nije aktiviran

en: Active
hr_HR: Aktivan

en: Required Update not Available
hr_HR: Potrebna nadogradnja nije dostupna

en: Requires Update
hr_HR: Zahtijeva nadogradnju

en: Update recommended
hr_HR: Nadogradnja je preporučena

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Svi <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Svi <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Svi <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Za instalaciju <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Za instalaciju <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Za instalaciju <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Nadogradnja je dostupna <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Nadogradnje su dostupne <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Nadogradnje su dostupne <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Za aktivirati <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Za aktivirati <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Za aktivirati <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
hr_HR: nepoznat

en: Installed version:
hr_HR: Instalirana verzija:

en: Minimum required version:
hr_HR: Minimalno potrebna verzija:

en: Available version:
hr_HR: Dostupna verzija:

en: No plugins to install, update or activate.
hr_HR: Nema dodataka za instalaciju, nadogradnju ili aktivaciju.

en: Plugin
hr_HR: Dodatak

en: Source
hr_HR: Izvor

en: Type
hr_HR: Tip

en: Version
hr_HR: Verzija

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
hr_HR: Instalirajte %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
hr_HR: Nadogradite %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
hr_HR: Aktivirajte %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
hr_HR: Poruka nadogradnje od strane autora dodatka:

en: Install
hr_HR: Instalirajte

en: Update
hr_HR: Nadogradite

en: Activate
hr_HR: Aktivirajte

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
hr_HR: Niti jedan dodatak nije izabran za instalaciju. Neće se poduzeti nikakva akcija.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
hr_HR: Niti jedan dodatak nije izabran za nadogradnju. Neće se poduzeti nikakva akcija.

en: No plugins are available to be installed at this time.
hr_HR: Trenutno nema dodataka dostupnih za instalaciju.

en: No plugins are available to be updated at this time.
hr_HR: Trenutno nema dodataka dostupnih za nadogradnju.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
hr_HR: Niti jedan dodatak nije izabran za aktivaciju. Neće se poduzeti nikakva akcija.

en: No plugins are available to be activated at this time.
hr_HR: Trenutno nema dodataka dostupnih za aktivaciju.

en: Plugin activation failed.
hr_HR: Neuspjela aktivacija dodatka.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hr_HR: Nadograđivanje dodatka %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
hr_HR: Greška prilikom instalacije %1$s: <strong>%2$s</strong>.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
hr_HR: Neuspjela instalacija %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hr_HR: Proces instalacije i aktivacije je započeo. Ovaj proces može potrajati na nekim poslužiteljima. Molimo vas, budite strpljivi.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
hr_HR: %1$s je uspješno instaliran i aktiviran.

en: Show Details
hr_HR: Prikaži detalje

en: Hide Details
hr_HR: Sakrij detalje

en: All installations and activations have been completed.
hr_HR: Sve instalacije i aktivacije su završene.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hr_HR: Instaliranje i aktiviranje dodatka %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hr_HR: Proces instalacije je započeo. Ovaj proces može potrajati na nekim poslužiteljima. Molimo vas, budite strpljivi.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
hr_HR: %1$s je instaliran uspješno.

en: All installations have been completed.
hr_HR: Sve instalacije su završene.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hr_HR: Instaliranje dodatka %1$s (%2$d/%3$d)
