Contact Form - en to tr translation catalogue (117 entries)

en: Contact Form Settings
tr: İletişim Formu Ayarları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Address
tr: Adres:

en: Email Address
tr: E-posta Adresi

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Subject
tr: Başlık

en: Message
tr: Mesaj

en: Attachment
tr: Dosya Yükleme

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.
tr: Desteklenen dosya uzantıları: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.

en: Send me a copy
tr: Bana bir kopyasını gönder

en: Submit
tr: Gönder

en: Your name is required.
tr: İsminizi yazmanız gerekiyor.

en: Address is required.
tr: Adresinizi yazmanız gerekiyor.

en: A valid email address is required.
tr: Geçerli bir e-posta adresi yazmanız gerekiyor.

en: Phone number is required.
tr: Telefon numaranızı yazmanız gerekiyor.

en: Subject is required.
tr: Başlık kısmını doldurmanız gerekiyor.

en: Message text is required.
tr: Mesaj kısmını doldurmanız gerekiyor.

en: File format is not valid.
tr: Dosya uzantısı uygun değil.

en: File upload error.
tr: Dosya yükleme hatası.

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya yüklenemedi.

en: This file is too large.
tr: Dosyanın boyutu çok büyük.

en: Please fill out the CAPTCHA.
tr: Lütfen CAPTCHA kısmını doldurun.

en: Please make corrections below and try again.
tr: Lütfen aşağıdaki düzeltmeleri yapın ve yeniden deneyin.

en: Thank you for contacting us.
tr: İletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

en: Sorry, email message could not be delivered.
tr: Üzgünüz, e-posta mesajınız gönderilemedi.

en: Sent from (ip address)
tr: Gönderilen (IP Adresi)

en: Date/Time
tr: Tarih/Zaman

en: Sent from (referer)
tr: Gönderilen (referer)

en: Using (user agent)
tr: Şununla:

en: Contact from
tr: İletişim Formu

en: Site
tr: Website

en: Email
tr: E-Posta Adresi

en: Phone Number
tr: Telefon Numarası

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
tr: Eğer bu MIME'ı görüyorsanız, bu e-posta sunucunuzun MIME'ı desteklemediği anlamına gelir!

en: FAQ
tr: SSS

en: Support
tr: Destek

en: Are you sure that you want to delete this language data?
tr: Bu dile ait verileri silmek istediğinize emin misiniz?

en: Use shortcode
tr: Kısa kodu kullan

en: for this language
tr: bu dil için

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
tr: Eğer 'Sayfaya Yönlendir' seçeneği seçilmişse, URL alanı şu formatta olmalı:

en: Settings saved.
tr: Ayarlar  kaydedildi.

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
tr: Eğer aşağıdaki alanları boş bırakırsanız, kullanıcının mesajı kayıt sırasında girilen e-posta adresine gönderilecek.

en: Save emails to the database
tr: E-postaları veritabanına kaydet

en: Download
tr: Descarregar

en: Wp-mail
tr: Wp-Mail

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
tr: 'Gönderici' alanında formu dolduran ziyaretçinin adı kullanılacak.

en: User email
tr: Kullanıcı e-postası

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
tr: 'Gönderici' alanında formu dolduran kullanıcının e-posta adresi gösterilecek.

en: Required symbol
tr: Zorunlu işareti

en: Fields
tr: Alanlar

en: Used
tr: Kullanılsın mı?

en: Required
tr: Zorunlu

en: Visible
tr: Görünür

en: Disabled for editing
tr: Düzenlemeye kapatılmış

en: Field's default value
tr: Alanın varsayılan değeri

en: Attachment block
tr: Dosya Yükleme

en: Users can attach the following file formats
tr: Kullanıcılar şu uzantılardaki dosyaları yükleyebilirler

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
tr: Ücretli sürümü satın alırsanız tüm değişiklikler kaydedilecek.

en: Add to the form
tr: Forma ekle

en: Tips below the Attachment
tr: Dosya yükleme alanı altında açıklama

en: 'Send me a copy' block
tr: 'Mesajın bir kopyasını e-posta adresime gönder' seçeneği

en: Agreement checkbox
tr: Onay kutusu

en: Required checkbox for submitting the form
tr: Formu göndermek için işaretlenmesi gereken onay kutusu

en: Optional checkbox
tr: İsteğe bağlı onay kutusu

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
tr: E-posta'da gösterilecek, isteğe bağlı onay kutusu

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
tr: E-posta gönderildikten sonra eklenen dosyayı sunucudan sil

en: Email in HTML format sending
tr: E-postayı HTML formatında gönder

en: Display additional info in the email
tr: E-postanın içerisinde ek bilgiler göster

en: Language settings for the field names in the form
tr: Formdaki alan adları için dil ayarları 8aşağıdaki iki seçenek için)

en: Add a language
tr: Bir dil ekle

en: Change the names of the contact form fields and error messages
tr: Yukarıdan eklenen dile göre İletişim Formu alanlarının isimlerini ve hata mesajlarını değiştir

en: Default
tr: Varsayılan

en: Tips below the Attachment block
tr: Dosya yükleme alanı altında gösterilecek açıklamalar

en: Error message for the Name field
tr: 'İsim' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Address field
tr: 'Adres' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Email field
tr: 'E-posta adresş' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Phone field
tr: 'Telefon numarası' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Subject field
tr: 'Başlık' alanı için hata mesajı

en: Error message for the Message field
tr: 'Mesaj' alanı için hata mesajı

en: Error message about the file type for the Attachment field
tr: Yüklenen dosyanın uzantısıyla ilgili hata mesajı

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
tr: Dosya yüklenirken oluşan hata için hata mesajı

en: Error message while moving the file for the Attachment field
tr: Yüklenecek dosya seçilirken oluşan hata için hata mesajı

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
tr: En fazla dosya yükleme boyutu sınırı açıldığında oluşan hata mesajı

en: Error message for the Captcha field
tr: CAPTCHA alanı için hata mesajı

en: Error message for the whole form
tr: Formun geneli için hata mesajı

en: Action after email is sent
tr: E-posta gönderildikten sonra ne yapılsın?

en: Display text
tr: Metin göster

en: Text
tr: Metin

en: Redirect to the page
tr: Sayfaya yönlendir

en: Url
tr: URL

en: Add tooltips
tr: Şunları ekle:

en: Style options
tr: Tasarım ayarları

en: Errors output
tr: Hata çıktısı

en: Display error messages
tr: Hata mesajlarını göster

en: Color of the input field errors.
tr: Giriş alanlarının hata rengi

en: Display error messages & color of the input field errors
tr: Hata mesajlarını ve giriş alanı hata rengini göster

en: Add placeholder to the input blocks
tr: Giriş alanlarına bilgilendirme notu ekle

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Text color
tr: Metin rengi

en: Label text color
tr: Etiket metninin rengi

en: Placeholder color
tr: Bilgilendirme notu rengi

en: Errors color
tr: Hataların renkleri

en: Error text color
tr: Hata metni rengi

en: Background color of the input field errors
tr: giriş alanı hataları için arka plan rengi

en: Border color of the input field errors
tr: Giriş alanı hataları için border rengi

en: Placeholder color of the input field errors
tr: Giriş alanı hataları için bilgilendirme notu rengi

en: Input fields
tr: Giriş alanları

en: Input fields background color
tr: Giriş alanları arka plan rengi

en: Text fields color
tr: Metin alanlarının rengi

en: Border width in px, numbers only
tr: Bırder genişliği, piksel cinsinden, sadece sayı

en: Border color
tr: Border rengi

en: Submit button
tr: Gönderme butonu

en: Width in px, numbers only
tr: Piksel cinsinden genişlik, sadece sayı

en: Button color
tr: Buton rengi

en: Button text color
tr: Buton yazı rengi
