Contact Form - en to uk translation catalogue (204 entries)

en: Contact Form Settings
uk: Налаштування Contact Form

en: Settings
uk: Налаштування

en: Upgrade to Pro
uk: Оновитися до Pro

en: Name
uk: Ім'я

en: Address
uk: Адреса

en: Email Address
uk: Email

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: Attachment
uk: Вкладений файл

en: Supported file types: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.
uk: Типи файлів, що підтримуються: HTML, TXT, CSS, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIFF, BMP, AI, EPS, PS, CSV, RTF, PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, ZIP, RAR, WAV, MP3, PPT.

en: Send me a copy
uk: Надіслати мені копію

en: I consent to having this site collect my personal data.
uk: Я дозволяю цьому сайту збирати мої особисті дані.

en: Learn more
uk: Дізнатись більше

en: Submit
uk: Підтвердити

en: Your name is required.
uk: Необхідно вказати своє ім'я.

en: Address is required.
uk: Необхідно вказати свою адресу.

en: A valid email address is required.
uk: Необхідно вказати коректну email-адресу.

en: Phone number is required.
uk: Необхідно вказати номер телефону.

en: Subject is required.
uk: Необхідно вказати тему.

en: Message text is required.
uk: Повідомлення не може бути порожнім.

en: File format is not valid.
uk: Некоректний формат файлу.

en: File upload error.
uk: Помилка завантаження файлу.

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможна завантажити файл.

en: This file is too large.
uk: Файл занадто великий.

en: Please fill out the CAPTCHA.
uk: Будь ласка, введіть CAPTCHA.

en: Please make corrections below and try again.
uk: Будь ласка, внесіть поправки у виділені поля і спробуйте знову.

en: Thank you for contacting us.
uk: Дякуємо, що зв'язалися з нами.

en: <strong>Note:</strong> The contact form is not protected from spam and bots. Use %1$s Captcha by BestWebSoft plugin %3$s or %2$s reCaptcha by BestWebSoft plugin %3$s to protect your contact form.
uk: <strong> Примітка. </strong> Форма контакту не захищена від спаму та ботів. Використовуйте %1$s Captcha за допомогою плагіна BestWebSoft %3$s або %2$s reCaptcha за допомогою плагіна BestWebSoft %3$s для захисту контактної форми. форму.

en: NEW_FORM
uk: НОВА_ФОРМА

en: If you want to create multiple contact forms, please install the Contact Form Multi plugin.
uk: Якщо ви хочете створити декілька різних контактних форм, будь ласка, встановіть плагін Contact Form Multi.

en: Contact Form plugin doesn't support your current version of Contact Form Multi plugin. Please update Contact Form Multi plugin to version 1.2.6 or higher.
uk: Плагін Contact Form  не підтримує поточну версію плагіна Contact Form Multi. Будь ласка, оновіть плагін Contact Form Multi до версії 1.2.6 або вище.

en: Sorry, email message could not be delivered.
uk: Вибачте, ваше повідомлення не може бути доставлено.

en: Sent from (ip address)
uk: Надіслано від (IP адреса)

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Sent from (referer)
uk: Надіслано від (referer)

en: Using (user agent)
uk: Використовується (user agent)

en: Contact from
uk: Контакт із

en: Site
uk: Сайт

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
uk: Якщо Ви бачите цей MIME, це означає, що цей MIME тип не підтримується Вашим поштовим клієнтом!

en: Support
uk: Підтримка

en: Are you sure that you want to delete this language data?
uk: Ви справді хочете видалити дані для цієї мови?

en: Add multiple forms
uk: Додати декілька форм

en: Install Contact Form Multi plugin to create unlimited number of contact forms.
uk: Встановити плагін Contact Form Multi, щоб мати можливість створювати необмежену кількість контактних форм.

en: Close
uk: Закрити

en: Error
uk: Помилка

en: Illegal language code
uk: Нелегальний язиковий код

en: Use shortcode
uk: Використовуйте шорткод

en: for this language
uk: для цієї мови

en: Close notice
uk: Закрити

en: allows to store your messages to the database.
uk: дозволяє зберігати ваші повідомлення у базі даних.

en: Manage messages that have been sent from your website.
uk: Контролювати повідомлення, які було відправлено з Вашого сайту.

en: Learn More
uk: Дізнатись більше

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: Language
uk: Мова

en: Additional Settings
uk: Додаткові Налаштування

en: Appearance
uk: Відображення

en: Misc
uk: Різне

en: Custom Code
uk: Користувацький код

en: License Key
uk: Ліцензійний ключ

en: Please enable JavaScript in your browser.
uk: Будь ласка, увімкніть JavaScript у вашому браузері.

en: Contact Form plugin requires PHP %s or higher. Please contact your hosting provider to upgrade PHP version.
uk: Для плагіна Contact Form необхідний PHP %s або вище. Будь ласка зверніться до свого хостинг-провайдера для оновлення версії PHP.

en: Email 'FROM' field option was changed, which may cause email messages being moved to the spam folder or email delivery failures.
uk: Налаштування поля email "Від" змінено, що може призвести до того, що ваші повідомлення не будуть доставлені або потраплять до папки Спам.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
uk: Якщо увімкнена опція "Перенаправлення на сторінку", то поле URL повинне бути заповнене в наступному форматі

en: Such user does not exist.
uk: Такого користувача не існує.

en: Please enter a valid email address in the 'Use this email address' field.
uk: Будь ласка, введіть коректну email-адресу у поле 'Використовувати цей email'.

en: Please enter a valid email address in the 'FROM' field.
uk: Будь ласка, введіть коректну email-адресу у полі "Від".

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Settings are not saved.
uk: Налаштування не збережено.

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
uk: Якщо Ви залишите поля порожніми, повідомлення буде надіслано на email-адресу, вказану під час реєстрації.

en: The user's email address
uk: Email-адреса користувача

en: Select a username
uk: Виберіть ім'я користувача

en: Select a username of the person who should get the messages from the contact form.
uk: Виберіть ім'я користувача, що має отримати повідомлення з контактної форми.

en: Use this email address
uk: Використовувати цей email

en: Enter multiple email addresses separated by comma for receiving messages.
uk: Введіть кілька адрес електронної пошти, розділених комами для отримання повідомлень.

en: Add department selectbox to the contact form
uk: Додати поле для вибору департаменту до контактної форми

en: Save emails to the database
uk: Зберігати email у базі даних

en: Using
uk: Використовуючи

en: Please activate the appropriate option on
uk: Будь ласка, активуйте вiдповiдну опцiю на сторiнцi налаштувань

en: settings page
uk: налаштування сторінки

en: Activate
uk: Активувати

en: Download
uk: Завантажити

en: Sending method
uk: Метод відправки

en: You can use the Wordpress wp_mail function for mailing
uk: Для відправлення повідомлень ви можете використовувати Wordpress функцію wp_mail

en: You can use the PHP mail function for mailing
uk: Для відправлення повідомлень ви можете використовувати PHP функцію mail

en: 'FROM' field
uk: Поле "Від"

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: The name of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
uk: Ім’я користувача, який заповнює форму, буде використано у полі "Від".

en: User email
uk: Email користувача

en: The email address of the user who fills the form will be used in the field 'From'.
uk: Email користувача, який заповнює форму, буде використано у полі "Від".

en: If this option is changed, email messages may be moved to the spam folder or email delivery failures may occur.
uk: Зміна цих налаштувань може призвести до того, що ваші листи не будуть доставлені або потраплять до папки Спам.

en: Required symbol
uk: Обов'язковий символ

en: Fields
uk: Поля

en: Used
uk: Використовується

en: Required
uk: Обов'язковий

en: Visible
uk: Видимий

en: Disabled for editing
uk: Заборонити для редагування

en: Field's default value
uk: Стандартне значення поля

en: Department selectbox
uk: Список відділень

en: Use User's name as a default value if the user is logged in.
uk: Після входу на сайт використовувати ім'я користувача, як значення за замовчуванням.

en: 'Visible' and 'Disabled for editing' options will be applied only to logged-in users.
uk: Опції 'Видимий' та 'Заборонено для редагування' будуть застосовуватись тільки для авторизованих користувачів.

en: Location selectbox
uk: Список розміщень

en: Use User's email as a default value if the user is logged in.
uk: Після входу на сайт, використовувати еmail користувача, як значення за замовчуванням.

en: Specify a mask which will be used for the phone validation, where * is a number. Use only the following symbols: %s
uk: Вкажіть маску, яка буде використовуватися для перевірки телефону, де * - це число. Використовуйте лише такі символи: %s

en: Attachment block
uk: Прикріпити файл

en: Users can attach the following file formats
uk: Користувачі можуть прикріплювати файли наступних форматів

en: Multi-attachment
uk: Прикріпити декілька файлів

en: Enable to multiple file selection
uk: Активуйте, щоб дозволити прикріпляти декілька файлів

en: Title
uk: Назва

en: Field Type
uk: Тип поля

en: Field's default/available value
uk: Стандартне значення поля

en: Create Field
uk: Створити поле

en: Google Analytics Measurement ID
uk: Google Analytics Ідентифікатор показника

en: Enter your %sMeasurement ID%s to track contact form submissions in Google Analytics.
uk: Введіть свій %sMeasurement ID%s для відстеження поданих контактних форм у Google Analytics.

en: Google Analytics version 4 is required.
uk: Потрібна версія Google Analytics 4.

en: Add to the form
uk: Додати до форми

en: Tips below the Attachment
uk: Показувати підказки під блоком прикріплених файлів

en: 'Send me a copy' block
uk: Блок "Надіслати мені копію"

en: GDPR Compliance
uk: Згода з GDPR

en: Link to Privacy Policy Page
uk: Посилання на сторінку політики конфіденційності

en: Activate for network
uk: Активувати для мережі

en: Agreement checkbox
uk: Чекбокс для погодження

en: Required checkbox for submitting the form
uk: Необхідний чекбокс для відправки форми

en: Optional checkbox
uk: Додатковий чекбокс

en: Optional checkbox, the results of which will be displayed in email
uk: Додатковий чекбокс, результати якого буде відображено у еmail-повідомленні

en: Delete an attachment file from the server after the email is sent
uk: Видаляти прикріплений файл з серверу після того, як повідомлення відправлено

en: Email in HTML format sending
uk: Відправка повідомлення в форматі HTML

en: Display additional info in the email
uk: Відображати додаткову інформацію у повідомленні

en: Sent from (IP address)
uk: Надіслано від (IP адреса)

en: Example: Sent from (IP address): 127.0.0.1
uk: Приклад: відправлено з (IP адреси): 127.0.0.1

en: Example: Date/Time: August 19, 2013 8:50 pm
uk: Приклад: Дата/Час: 19 Серпня, 2013 20:50

en: Example: Sent from (referer):   https://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/
uk: Приклад: відправлено з (referer):   https://bestwebsoft.com/contacts/contact-us/

en: Example: Using (user agent): Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36
uk: Приклад: Використання (user agent): Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/28.0.1500.95 Safari/537.36

en: Language Settings
uk: Налаштування мови

en: Add a language
uk: Додати мову

en: Change the names of the contact form fields and error messages
uk: Змінити імена полів контактної форми і повідомлення про помилку

en: Default
uk: Стандартно

en: click to expand/hide the list
uk: натиснути, щоб розгорнути/згорнути список

en: Tips below the Attachment block
uk: Підказки під блоком прикріплення файлів

en: Error message for the Name field
uk: Повідомлення про помилку для поля Ім'я

en: Error message for the Address field
uk: Повідомлення про помилку для поля Адреса

en: Error message for the Email field
uk: Повідомлення про помилку для поля Email

en: Error message for the Phone field
uk: Повідомлення про помилку для поля Номер телефону

en: Error message for the Subject field
uk: Повідомлення про помилку для поля Тема

en: Error message for the Message field
uk: Повідомлення про помилку для поля Повідомлення

en: Error message about the file type for the Attachment field
uk: Повідомлення про помилку для поля Прикріплені файли

en: Error message while uploading a file for the Attachment field to the server
uk: Повідомлення про помилку під час завантаження файлу на сервер для поля Прикріплені файли

en: Error message while moving the file for the Attachment field
uk: Повідомлення про помилку під час переміщення файлу для поля Прикріплені файли

en: Error message when file size limit for the Attachment field is exceeded
uk: Повідомлення про помилку для поля Прикріплені файли, коли розмір файлу перевищує допустимий

en: Error message for the Captcha field
uk: Повідомлення про помилку для поля Captcha

en: Error message for the whole form
uk: Повідомлення про помилку для всієї форми

en: Use the changed names of the contact form fields in the email
uk: Використовувати змінені імена полів контактної форми у повідомленні

en: Action after email is sent
uk: Дія після відправлення листа з контактної форми

en: Display text
uk: Показати текст

en: Text
uk: Текст

en: Redirect to the page
uk: Перенаправлення на сторінку

en: Url
uk: Посилання

en: Please enable JavaScript to change '%s', '%s', '%s', '%s' options and for fields sorting.
uk: Будь ласка, увімкніть JavaScript щоб змінити опції '%s', '%s', '%s', '%s' та для сортування полів.

en: Form layout
uk: Шаблон форми

en: Labels position
uk: Розташування імен полів

en: Labels align
uk: Вирівнювання імен полів

en: Submit position
uk: Позиція кнопки 'Відправити'

en: Add tooltips
uk: Додати підказки

en: Style options
uk: Опції стилю

en: One column
uk: Одна колонка

en: Two columns
uk: Дві колонки

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Width
uk: Ширина

en: Custom
uk: Користувацька

en: px
uk: пікс

en: Form align
uk: Вирівнювання форми

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Errors output
uk: Відображення помилок

en: Display error messages
uk: Відображати повідомлення про помилки

en: Color of the input field errors.
uk: Колір для помилок у полях введення.

en: Display error messages & color of the input field errors
uk: Відображення повідомлень про помилку і колір для полів з помилками у полях введення

en: Add placeholder to the input blocks
uk: Додати текст заповнювача для блоків введення

en: Email address
uk: Email

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Select Color
uk: Вибрати колір

en: Label text color
uk: Колір написів

en: Placeholder color
uk: Колір тексту заповнювача

en: Errors color
uk: Колір помилок

en: Error text color
uk: Колір тексту помилок

en: Background color of the input field errors
uk: Колір заднього фону для полів введення з помилками

en: Border color of the input field errors
uk: Колір рамки для полів введення з помилками

en: Placeholder color of the input field errors
uk: Колір тексту заповнювача для полів введення з помилками

en: Input fields
uk: Поля введення тексту

en: Input fields background color
uk: Колір фону полів введення

en: Text fields color
uk: Колір текстових полів

en: Border width in px, numbers only
uk: Ширина рамки в пікселях, тільки числа

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Submit button
uk: Кнопка підтвердження

en: Width in px, numbers only
uk: Ширина в пікселях, тільки числа

en: Button color
uk: Колір кнопок

en: Button text color
uk: Колір тексту кнопок

en: Contact Form | Preview
uk: Contact Form | Попередній перегляд

en: Drag the necessary field to sort fields.
uk: Перетягніть необхідне поле для сортування полів.

en: Contact Form Shortcode
uk: Шорткод Contact Form

en: Add Contact Form  to your page or post using the following shortcode:
uk: Додайте Contact Form  на свою сторінку або пост, використовуючи такий шорткод:
