TGM Plugin Activation v2.6.1 - en to nl_NL translation catalogue (77 entries)

en: Install Required Plugins
nl_NL: Installeer benodigde plugins

en: Install Plugins
nl_NL: Installeer plugins

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Installeren van plugin: %s

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
nl_NL: Updaten van plugin: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
nl_NL: Er ging iets mis met de API van de plugin.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema heeft de volgende plugin nodig: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema heeft de volgende plugins nodig: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit theme beveelt de volgende plugin aan: %1$s.
nl_NL[1]: Dit theme beveelt de volgende plugins aan: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl_NL[0]: De plugin %1$s moet geüpdatet worden naar de meest recente versie om maximale compatibiliteit met dit thema te kunnen garanderen.
nl_NL[1]: De plugins %1$s moet geüpdatet worden naar de meest recente versie om maximale compatibiliteit met dit thema te kunnen garanderen.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Er is een update beschikbaar voor: %1$s.
nl_NL[1]: Er zijn updates beschikbaar voor: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende aanbevolen plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende aanbevolen plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl_NL[0]: Begin met installeren van plugin
nl_NL[1]: Begin met installeren van plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl_NL[0]: Begin met updaten van plugin
nl_NL[1]: Begin met updaten van plugins

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl_NL[0]: Begin met activeren van plugin
nl_NL[1]: Begin met activeren van plugins

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Terug naar de benodigde plugins installer

en: Return to the Dashboard
nl_NL: Terug naar dashboard

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plugin succesvol geactiveerd.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl_NL[0]: De volgende plugin is succesvol gedeactiveerd:
nl_NL[1]: De volgende plugins zijn succesvol gedeactiveerd:

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl_NL: Geen actie ondernomen. De plugin %1$s was reeds actief.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl_NL: Plugin niet geactiveerd. Een recentere versie van %s is nodig voor dit thema. Update de plugin s.v.p.

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl_NL: Alle plugins geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: Dismiss this notice
nl_NL: Negeer deze melding

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl_NL: Er zijn een of meer vereiste of aanbevolen plugins te installeren, bijwerken of activeren.

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl_NL: Neem contact op met de beheerder van deze website voor hulp.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl_NL: Deze plugin moet geüpdatet worden om maximale compatibiliteit met dit thema te kunnen garanderen.

en: Update Required
nl_NL: Update nodig

en: Set the parent_slug config variable instead.
nl_NL: Zet in plaats daarvan de parent_slug variabele configuratie.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl_NL: Het externe plugin pakket bevat geen map met de gewenste slug en het hernoemen van de map heeft gefaald.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl_NL: Neem contact op met de plugin auteur en vraag hem om deze opnieuw samen te stellen conform de WordPress richtlijnen.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl_NL: Het externe plugin pakket bestaat uit meer dan één bestand maar deze zijn niet geplaatst in een map.

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl_NL: en

en: Required
nl_NL: Benodigd

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

en: External Source
nl_NL: Externe bron

en: Pre-Packaged
nl_NL: Voorverpakt

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Installed But Not Activated
nl_NL: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Active
nl_NL: Actief

en: Required Update not Available
nl_NL: Benodigde update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl_NL: Heeft update nodig

en: Update recommended
nl_NL: Aangeraden update

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Te installeren <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Te installeren <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Te activeren <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Te activeren <span class="count">(%s)</span>

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl_NL: onbekend

en: Installed version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Minimum required version:
nl_NL: Minimaal vereiste versie:

en: Available version:
nl_NL: Beschikbare versie:

en: No plugins to install, update or activate.
nl_NL: Geen plugins om te installeren, updaten of activeren.

en: Source
nl_NL: Bron

en: Version
nl_NL: Versie

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
nl_NL: Installeer %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
nl_NL: Activeer %2$s

en: Upgrade message from the plugin author:
nl_NL: Upgrade melding van de plugin autheur:

en: Install
nl_NL: Installeer

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl_NL: Geen plugins waren geselecteerd om te installeren. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl_NL: Geen plugins waren geselecteerd om te updaten. Geen actie ondernomen.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl_NL: Op dit moment zijn er geen plugins beschikbaar om te installeren.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl_NL: Op dit moment zijn er geen plugins beschikbaar om te updaten.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl_NL: Op dit moment zijn er geen plugins beschikbaar om te installeren.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl_NL: Op dit moment zijn er geen plugins beschikbaar om te activeren.

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Plugin activatie niet geslaagd.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Updaten van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens het installeren van %1$s: <strong>%2$s</strong>

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
nl_NL: De installatie van %1$s is niet geslaagd.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatie- en activatieproces is gestart.  Dit proces kan even duren en verschilt per hoster dus heb een moment geduld s.v.p.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
nl_NL: %1$s succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Show Details
nl_NL: Toon details

en: Hide Details
nl_NL: Verberg details

en: All installations and activations have been completed.
nl_NL: Alle installaties en activeringen zijn voltooid.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Installeren en activeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatieproces begint. Dit proces kan even duren en verschilt per hoster dus heb een moment geduld s.v.p.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
nl_NL: %1$s succesvol geïnstalleerd.

en: All installations have been completed.
nl_NL: Alle installaties zijn voltooid.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Installeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)
